Menu

Strzyżenie & Hotel
dla Psów "Dżeki"

STREFA KLIENTA

Drogi kliencie,

Chciałabym Ci przekazać kilka ważnych dla Ciebie i dla Twojego pupila informacji przed wizytą w moim salonie

Piesek przed strzyżeniem MUSI być wykąpany !!!

Można to zrobić samodzielnie w domu, jednak nie później niż dobę przed wizytą lub wybrać strzyżenie wraz z kąpielą w moim salonie. Przed kąpielą zawsze należy rozczesać szatę czworonoga. Wyczesanie przed kąpielą jest bardzo istotną czynnością, ponieważ podczas kąpieli splątany włos kołtuni się jeszcze bardziej, a jego rozczesanie po wykąpaniu jest prawie niemożliwe, bardzo nieprzyjemne i bolesne dla Twojego pupila.

Piesek wykąpany w moim salonie jest pielęgnowany w najwyższej jakości kosmetykach, dobranych indywidualnie do typu włosa i ogólnego stanu szaty, na włos nakładane są odpowiednie kosmetyki mające na celu uwydatnienie koloru i poprawę jego kondycji.

Podczas suszenia pieska, włos jest odpowiednio wyczesany i modelowany. Tylko dzięki temu możliwe jest prawidłowe i precyzyjne ostrzyżenie z uzyskaniem satysfakcjonującego efektu!!!

Poprawne ostrzyżenie niewymodelowanego, posklejanego lub poskręcanego włosa, jest niemożliwe!!!

Zabrudzona sierść lub włosy zawierają piasek, kamyki, pył i kurz, co niszczy narzędzia groomerskie (nożyczki,ostarza do maszynki), które są sprzętem bardzo kosztownym.

Jeżeli decydujemy się oddać swojego czworonoga do salonu groomerskiego pamiętajmy i zadbajmy o tym aby ta usługa była wykonana kompleksowo i precyzyjnie.

W moim salonie podchodzę profesjonalnie do wszystkich zwierzaków i nie stosuję u nich środków uspokajających.